O nas

Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą handlową naszej firmy, przedstawionej w sposób przejrzysty i dostępny dla każdego użytkownika internetu.
Na naszej stronie uzyskacie Państwo informacje z zakresu sprzedawanego asortymentu, podstawowych danych technicznych oferowanych wyrobów, a także sposobu nawiązania kontaktu z naszym przedsiębiorstwem. Polecamy korzystanie z zakładki "KALKULATOR" - tu w prosty i łatwy sposób możecie Państwo obliczyć wagi poszukiwanych materiałów.

Przedsiębiorstwo ANER STAL  z Wrocławia, od 1991r. zajmuje się detaliczną i hurtową sprzedażą wyrobów hutniczych. Ponad 33 letnią obecność na rynku, rzetelna i solidna obsługa oraz ciągłe dążenie do satysfakcji i zadowolenia naszych klientów, przyczyniły się do utrwalenia wizerunku naszego przedsiębiorstwa, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Naszym podstawowym atutem jest szybkość i terminowość realizacji przyjętych zamówień, zarówno z magazynu naszej firmy jak i bezpośrednio od producentów. Naszym partnerom w biznesie oferujemy korzystne warunki współpracy, negocjowane indywidualnie w zależności od oczekiwań.
Mając na uwadze sprostanie Państwa oczekiwaniom, serdecznie zapraszam do składania zapytań.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż firma ANER STAL  była wielokrotnie wyróżniona :
- w latach 2004 - 2012 mianem Gazeli Biznesu czyli małych i średnich przedsiębiorstw dynamicznie rozwijających się,
- Certyfikatem Złoty Płatnik 2015 - przyznawanego przez firmę Euler Hermes wyłącznie przedsiębiorstwom, które zachowują najwyższą moralność płatniczą.

Z tego tytułu również chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym partnerom handlowym i pracownikom.

Piotr Swornowski
właściciel